تقدیر از فیلمسازان مشهدی!

  نظرات |  جمعه 27 بهمن 1391
سلام، متأسفانه امسال در مراسم اختتامیه از همه کس و همه چیز تقدیر شد جز صاحبان اصلی جشنواره که همان فیلمسازان مشهدی باشند! بعد میگید چرا هنرمندان مشهدی کوچ می کنند میرن تهران؟!! وقتی تو شهر خودشون ازشون تقدیر نمیشه، حتی اسمشون تو نشریه اختتامیه هم نمیاد و مجری هم نمیگه، چه توقعی باید از تهرونی ها داشته باشیم که به ما احترام بذارند و فیلمهای تاپ جشنواره رو برای مشهد بفرستند!!! افسوس

سخنی با مسئولان جشنواره

  نظرات |  سه شنبه 24 بهمن 1391
ذائقه مردم مشهد رو از روی استقبالشون از فیلم های این دوره جشنواره کاملا میشه فهمید که فکر نمیکنم فرق چندانی با ذائقه تهرانی ها داشته باشه، اگر این طور بود که میگفتیم تهرانی ها برای خودشون فیلم بسازند ما مشهدی ها هم با ذائقه خودمون برای خودمون! یک فیلمساز نه تنها برای همه ی مردم کشورش بلکه برای رسوندن پیامش به دنیا یک فیلم رو میسازه. لطفا کم کاری ،انتخاب سلیقه ای و کم توجهی به نظر مخاطبین سینمای مشهد رو به گردن مشهدی بودنمون نندازید!

شرکت در مراسم اختتامیه برای عموم آزاد است؟

  نظرات |  سه شنبه 24 بهمن 1391
آیا برای مخاطب عام امكان شركت در مراسم اختتامیه هست؟ لطفاً در سایت جواب دهید. (مدیر سایت: حداقل طی هشت سالی که مسئولیت داشته و مطلع هستم، امکان حضور عموم مردم در مراسم اختتامیه ی جشنواره همه ساله فراهم بوده و هرچند افراد و گروه های خاصی برای این مراسم توسط کارت، دعوت می شدند، اما از ورود عموم مردم جلوگیری نمی شده است. )

گلایه از فروش بلیت

  نظرات |  سه شنبه 24 بهمن 1391
با تشکر از این نحوه فروش آنلاین! چرا در 3 - 4 روز آخر این جوری می کنید! تماشای فیلم ها انشاالله در سال بعد! این نحوه برخورد درستی نیست ونخواهد بود! / نظر دیگری در همین خصوص: سلام امروز هم که اخر جشنواره است تا 10 صبح بلیطی اینترنتی فروش نمی شود! ما چکار کنیم پارسال تکلیف روشن بود امسال که سرکار بودیم معلوم نیست که حضوری بلیط برسه ؟

اعتراض به نحوه فروش بلیت

  نظرات |  سه شنبه 24 بهمن 1391
متاسفانه در دو روز پایانی جشنواره فجر در مشهد، بلیت فروشی اینترنتی قطع شد و به طرز عجیبی در ساعات اولیه روز فروش بلیت به پایان رسید. جالب است که این تعداد زیاد بلیت چگونه به این سرعت فروخته شد. چرا فروش اینترنتی قطع شد؟ بی نظمی روزهای دوشنبه و سه شنبه واقعا باعث شد این همه زحمت روزهای قبل نیز به فنا رود و سینمادوستان مشهدی به شدت به این وضعیت معترض هستند. ای کاش مشابه روزهای دیگر بلیت فروشی اینترنتی به صورت منظم و مرتب ادامه می یافت تا برای یکبار هم که شده یک حرکت فرهنگی به صورت کامل و با دیسیپلین در مشهد به پایان می رسید.

گلایه از فروش بلیت

  نظرات |  سه شنبه 24 بهمن 1391
دیروز تا 10 صبح که فروش اینترنتی باز نمی شد رفتم سینما ساعت 11:30بلیط تموم  شده بود. امسال که بی نظیر بود این نظم! چطور بلیط می خرند نمی دونم!

باز سینماتیکت قطعه!

  نظرات |  دوشنبه 23 بهمن 1391
سلام، چرا باز سایت سینماتیکت قطعه؟ چرا بخش فروش اینترنتی بلیت سینما هویزه غیرفعاله؟ لطفا پیگیری کنید. ممنون

احترام و تکریم مخاطب فقط در سینما؟!!

  نظرات |  دوشنبه 23 بهمن 1391
سلام و خسته نباشید. چرا خرید امروز بیست و سوم فعال نشده؟ خواهش می کنم به اونهایی که تا این روز از جشنواره، دغدغه دیدن فیلم به عنوان یک سینماگر حرفه ای رو دارن و از طریق سایت اقدام به تهیه بلیط می کنن احترام بذارید و لینک خرید اینترنتی رو فعال کنید و همچنین مثل روز جمعه طوری نباشه که هنوز فعال نشده رزرو پر شده باشه!!!! سعی کنیم که در همه جوانب به یک اندازه و متناسب پیشرفت کنیم. متشکرم

یک تشکر و یک آرزو

  نظرات |  یکشنبه 22 بهمن 1391
دیشب که سینما هویزه مملو از جمعیت بود، به عنوان یک هنرجوی فعال در رشته سینما و تئاتر مباهات کردم که یک چنین سینمای مجهزی داریم. به سهم خودم از دست اندرکاران جشنواره تشکر میکنم فقط کاش سایر فیلمهای تاپ جشنواره هم مشهد می اومد تا همه روزها مثل دیروز سینما شلوغ بود.

سینماتیکت بلیت نمی فروخت!

  نظرات |  شنبه 21 بهمن 1391
دیروز جمعه سایت سینماتیکت متأسفانه برای فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند بلیت نمی فروخت؟ آخه چرا؟ یک فیلم خوب تو لیست فیلمهای مشهد بود و اون هم مجبور شدیم بیاییم سینما و بلیت بخریم. همینطوری میخواستید فروش اینترنتی داشته باشید؟

چرا فیلمهای مطرح هنوز نیومده!

  نظرات |  شنبه 21 بهمن 1391
با سلام، جشنواره دهم داره تموم میشه و متأسفانه فیلمایی مثل رسوایی، چه خوبه برگشتی، دربند، حوض نقاشی هنوز به مشهد نیومده! آقایان مسئول چه پاسخی دارند به دوستداران این فیلمها در مشهد بدهند؟  لطفا این نظر منو درج کنید. ممنون

باز جای شکرش باقیه

  نظرات |  پنجشنبه 19 بهمن 1391
باز جای شکرش باقیه که أمسال تمام نظرات دوستداران فیلم و سینما و حتی انتقادیها رو تو سایت رسمی جشنواره درج میکنید! همین نکته باز دل ما رو گرم میکنه که شما به ماها احترام قائل هستید و اگه فیلمها باب میلمون نیست, ولی شما صداقتتون رو اینطوری اثبات میکنید که شاید مقصر شما نیستید و تهران تحمیل میکنه نظرشو, نمیدونم
هدایت به سایت اصلی جشنواره فیلم فجر تهران در مشهد

COPY TO CLIPBOARD