تبلیغات
تریبون آزاد فیلم فجری ها - مطالب بهمن 1391
منوی اصلی
لوگو و نماد و آرم جشنواره فیلم فجر تهران در مشهد

تریبون آزاد فیلم فجری ها

مردم نگاره های هنردوستان خراسانی
www.razavi8.ir

تریبون آزاد «فیلم فجری ها» مردم نگاره های هنردوستان خراسانی با محوریت شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد
 •   تقدیر از فیلمسازان مشهدی! جمعه 27 بهمن 1391
  سلام، متأسفانه امسال در مراسم اختتامیه از همه کس و همه چیز تقدیر شد جز صاحبان اصلی جشنواره که همان فیلمسازان مشهدی باشند! بعد میگید چرا هنرمندان مشهدی کوچ می کنند میرن تهران؟!! وقتی تو شهر خودشون ازشون تقدیر نمیشه، حتی اسمشون تو نشریه اختتامیه هم نمیاد و مجری هم نمیگه، چه توقعی باید از تهرونی ها داشته باشیم که به ما احترام بذارند و فیلمهای تاپ جشنواره رو برای مشهد بفرستند!!! افسوس
 •   سخنی با مسئولان جشنواره سه شنبه 24 بهمن 1391
  ذائقه مردم مشهد رو از روی استقبالشون از فیلم های این دوره جشنواره کاملا میشه فهمید که فکر نمیکنم فرق چندانی با ذائقه تهرانی ها داشته باشه، اگر این طور بود که میگفتیم تهرانی ها برای خودشون فیلم بسازند ما مشهدی ها هم با ذائقه خودمون برای خودمون! یک فیلمساز نه تنها برای همه ی مردم کشورش بلکه برای رسوندن پیامش به دنیا یک فیلم رو میسازه. لطفا کم کاری ،انتخاب سلیقه ای و کم توجهی به نظر مخاطبین سینمای مشهد رو به گردن مشهدی بودنمون نندازید!
 • آیا برای مخاطب عام امكان شركت در مراسم اختتامیه هست؟ لطفاً در سایت جواب دهید. (مدیر سایت: حداقل طی هشت سالی که مسئولیت داشته و مطلع هستم، امکان حضور عموم مردم در مراسم اختتامیه ی جشنواره همه ساله فراهم بوده و هرچند افراد و گروه های خاصی برای این مراسم توسط کارت، دعوت می شدند، اما از ورود عموم مردم جلوگیری نمی شده است. )

 •   گلایه از فروش بلیت سه شنبه 24 بهمن 1391
  با تشکر از این نحوه فروش آنلاین! چرا در 3 - 4 روز آخر این جوری می کنید! تماشای فیلم ها انشاالله در سال بعد! این نحوه برخورد درستی نیست ونخواهد بود! / نظر دیگری در همین خصوص: سلام امروز هم که اخر جشنواره است تا 10 صبح بلیطی اینترنتی فروش نمی شود! ما چکار کنیم پارسال تکلیف روشن بود امسال که سرکار بودیم معلوم نیست که حضوری بلیط برسه ؟
 •   اعتراض به نحوه فروش بلیت سه شنبه 24 بهمن 1391
  متاسفانه در دو روز پایانی جشنواره فجر در مشهد، بلیت فروشی اینترنتی قطع شد و به طرز عجیبی در ساعات اولیه روز فروش بلیت به پایان رسید. جالب است که این تعداد زیاد بلیت چگونه به این سرعت فروخته شد. چرا فروش اینترنتی قطع شد؟ بی نظمی روزهای دوشنبه و سه شنبه واقعا باعث شد این همه زحمت روزهای قبل نیز به فنا رود و سینمادوستان مشهدی به شدت به این وضعیت معترض هستند. ای کاش مشابه روزهای دیگر بلیت فروشی اینترنتی به صورت منظم و مرتب ادامه می یافت تا برای یکبار هم که شده یک حرکت فرهنگی به صورت کامل و با دیسیپلین در مشهد به پایان می رسید.
 •   گلایه از فروش بلیت سه شنبه 24 بهمن 1391
  دیروز تا 10 صبح که فروش اینترنتی باز نمی شد رفتم سینما ساعت 11:30بلیط تموم  شده بود. امسال که بی نظیر بود این نظم! چطور بلیط می خرند نمی دونم!
 •   باز سینماتیکت قطعه! دوشنبه 23 بهمن 1391
  سلام، چرا باز سایت سینماتیکت قطعه؟ چرا بخش فروش اینترنتی بلیت سینما هویزه غیرفعاله؟ لطفا پیگیری کنید. ممنون
 • سلام و خسته نباشید. چرا خرید امروز بیست و سوم فعال نشده؟ خواهش می کنم به اونهایی که تا این روز از جشنواره، دغدغه دیدن فیلم به عنوان یک سینماگر حرفه ای رو دارن و از طریق سایت اقدام به تهیه بلیط می کنن احترام بذارید و لینک خرید اینترنتی رو فعال کنید و همچنین مثل روز جمعه طوری نباشه که هنوز فعال نشده رزرو پر شده باشه!!!! سعی کنیم که در همه جوانب به یک اندازه و متناسب پیشرفت کنیم. متشکرم
 •   یک تشکر و یک آرزو یکشنبه 22 بهمن 1391
  دیشب که سینما هویزه مملو از جمعیت بود، به عنوان یک هنرجوی فعال در رشته سینما و تئاتر مباهات کردم که یک چنین سینمای مجهزی داریم. به سهم خودم از دست اندرکاران جشنواره تشکر میکنم فقط کاش سایر فیلمهای تاپ جشنواره هم مشهد می اومد تا همه روزها مثل دیروز سینما شلوغ بود.
 •   سینماتیکت بلیت نمی فروخت! شنبه 21 بهمن 1391
  دیروز جمعه سایت سینماتیکت متأسفانه برای فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند بلیت نمی فروخت؟ آخه چرا؟ یک فیلم خوب تو لیست فیلمهای مشهد بود و اون هم مجبور شدیم بیاییم سینما و بلیت بخریم. همینطوری میخواستید فروش اینترنتی داشته باشید؟
 • با سلام، جشنواره دهم داره تموم میشه و متأسفانه فیلمایی مثل رسوایی، چه خوبه برگشتی، دربند، حوض نقاشی هنوز به مشهد نیومده! آقایان مسئول چه پاسخی دارند به دوستداران این فیلمها در مشهد بدهند؟  لطفا این نظر منو درج کنید. ممنون
 •   باز جای شکرش باقیه پنجشنبه 19 بهمن 1391
  باز جای شکرش باقیه که أمسال تمام نظرات دوستداران فیلم و سینما و حتی انتقادیها رو تو سایت رسمی جشنواره درج میکنید! همین نکته باز دل ما رو گرم میکنه که شما به ماها احترام قائل هستید و اگه فیلمها باب میلمون نیست, ولی شما صداقتتون رو اینطوری اثبات میکنید که شاید مقصر شما نیستید و تهران تحمیل میکنه نظرشو, نمیدونم
 •   علاقمند به سینما کم نیست! پنجشنبه 19 بهمن 1391
  مطمئن باشید توی مشهد علاقه مند به فیلم و سینما کم نیست. تنها دلیل این صندلی های خالی اون هم در زمان جشنواره اکران نشدن فیلم های خوبه! 4 - 5 فیل خوب امسال در پایتخت نمایش داده شد که اینجا فقط دو تاش اکران میشه و افراد علاقه مند هم وقت و هزینه اشون رو برای همون دو فیلم خرج میکنند. به نظر من جشنواره فرصت خوبی برای جون دادن به فضای فرهنگی کشوره مخصوصا الان که ما یک سینمای استاندارد و مناسب برای پخش فیلم ها داریم. اما انتخاب فیلم های بی کیفیت برای نمایش هیچ کمکی به رونق سینما در مشهد نکرد و حتی عده ای مثل ما رو نا امید هم کرد!
 •   یکی از صد درخواست چهارشنبه 18 بهمن 1391
  سلام.واقعا همه مردم از شما این درخواست رو دارن که موافقت آقای سرتیپی رو برای اجازه نمایش فیلم هاشون در مشهد جلب کنید.فکر نمیکنم کار سختی باشه

 •   یک درخواست مصرانه چهارشنبه 18 بهمن 1391
  سلام. خواهش میکنم این پیام من رو بخونین چون حرف همه مردم مشهد هست. واقعا همه از شما این درخواست رو داریم که موافقت آقای علی سرتیپی رو برای اکران فیلم هایشان در مشهد جلب کنین. فکر میکنیم ایشون راضی بشن. ممنون
 •   فیلم های شاخص نبود چهارشنبه 18 بهمن 1391
  نمی دونم این انتخاب ها بر چه اساسی بوده اما فکر نمیکنید از فیلم های شاخص تری هم میتونستید استفاده کنید که حداقل کمی از سطح توقع مردم را مجاب میکرد؟ جشنواره امسال در مشهد در حدی نبود که انتظار میرفت جدول پخش کاملی نداشت و این اصلا برای شهر مشهد جالب نبود!
 •   فروش اینترنتی بلیت سه شنبه 17 بهمن 1391
  سلام، یك مرتبه جمعه میگن، یك مرتبه دوشنبه برای فروش اینترنتی ؟میشه بگین دارین چیكار میكنین ماهم خبرداربشیم، از سامانه پیامكی تونم هم كه ازش خبری نیست!  پاسخ مدیر: دوست عزیز، میدونید که سایت سینماتیکت قرار بود از جمعه 13 بهمن آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت های جشنواره ی مشهد رو داشته باشه که متأسفانه این کار به دلایلی انجام نشدو از دوشنبه همین هفته صورت گرفت. همین...  ضمنا در خصوص سامانه پیامک، امسال چون از ابتدا کل جدول اسامی فیلم ها و زمان اکران مشخض شده، دیگه دلیلی نداره برای هر فیلم پیامک بزنیم! اطلاعات خاص وفوری اگه باشه، حتما این کار رو میکنیم. بازم بابت ارتباطتون با وبگاه ممنون
 •   انتظار از بهترین سینمای کشور دوشنبه 16 بهمن 1391
  اگه بهترین سینمای کشور اینجاست پس چرا فیلمای زیباتر رو اکران نمی کنین؟؟ یه ذره به فکر رونق این سینما هم باشین توروخدا .. .
 •   درخواست از مسئولین یکشنبه 15 بهمن 1391
  فیلم های امسال نسبت به پارسال خیلی ضعیف تره و جای فیلم های رسوایی و گناه کاران وچه خوب که برگشتی و... خیلی خالیه، امیدوارم با پیگیری مسئولین این فیلم ها هم به جشنواره راه پیدا کنند
 •   شعار هر روز بهتر از دیروز؟ یکشنبه 15 بهمن 1391
  متاسفانه در هیچ کجای دنیا زوال کیفیت پسندیده نیست اما در شهر ما پس از چند سال اکران فیلم های موفق جشنواره مثل روزهای زندگی، جدایی و ... باز می بینیم در عین بهبود کیفیت امکانات و داشتن بهترین سینمای کشور فیلم های بزرگ جشنواره به مشهد نمی آیند. کجاست شعار هر روز بهتر از دیروز؟
 •   درخواست فیلمهای بهتر یکشنبه 15 بهمن 1391
  با سلام، واقعا به جای تعمیرسینما هویزه، اگه فیلم های بهتری برای جشنواره فیلم فجر مشهد در نظر میگرفتین چی میشد؟ گاهی از مشهدی بودنم و نگاه شهرم شرم دارم!
تعداد صفحات : 3 1 2 3

  از وبگاه «رویدادهای مرتبط سینمایی» چه خبر؟

مشاهده وبگاه رویدادهای مرتبط سینمایی استان